2014/2015

PRVENSTVO SRBIJE 2014

9.12.2014. Beograd

 

Kategoriji mlađih juniorki (advanced novice)

 

2. mesto LEONA ROGIĆ (61.61 bodova)

 

 

PRVENSTVO BEOGRADA 2014

 

9.12.2014. Beograd

 

Kategoriji Kadeta A od ukupno 10 prijavljenih devojčica iz Srbije.

 

5. mesto MILA ŠKORIĆ (16.97 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

 

NOVI SAD NA LEDU 2014

 

26.12.2014. Novi Sad

 

Kategoriji Kadeta A od ukupno 12 prijavljenih devojčica

 

1. mesto LEONA ROGIĆ  ( 35.73 bodova)

 

3. mesto MILA ŠKORIĆ   ( 21.25 bodova)

 

11. mesto ANITA KOVAČ   ( 10.87 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

 

2.SUBOTIČKI KUP - MELODIJE NA LEDU 2014

 

17.1.2015. Subotica

 

Kategoriji Kadeta B od ukupno 9 prijavljenih devojčica

 

7. mesto JELENA KOJIĆ  ( 7.09 bodova)

 

Kategoriji Kadeta A od ukupno 8 prijavljenih devojčica

 

1. mesto LEONA ROGIĆ  ( 33.30 bodova)

 

4. mesto MINA VRCELJ   ( 12.70 bodova)

 

6. mesto ANITA KOVAČ   10.89 bodova)

 

6. mesto TEODORA DER  (10.79 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

 

8th EUROPA CUP SKATE HELENA 2015 BEOGRAD

 

22.1.2015. Beograd   Euro Criterium

 

Kategoriji BASIC NOVICE AII od ukupno 20 prijavljenih devojčica.

 

4.mesto  LEONA ROGIĆ ( 33.36 bodova)

 

18. mesto ANITA KOVAČ   ( 11.72 bodova)

 
 

NAPFENY CUP 2015. SZEGED HUNGARY

 

 

31.1.2015. Segedin Mađarska

 

Kategoriji BASIC NOVICE A:

 

2. mesto LEONA ROGIĆ ( 33.28 bodova)

 

4. mesto MILA ŠKORIĆ ( 25.63 bodova)

 

9. mesto ANITA KOVACS ( 18.22 bodova)

 

11. mesto MINA VRCELJ   ( 15.90 bodova)

 

Kategoriji rekreativ C Bronz (1997-1999):

 

4. mesto JOVANA ĐURAN 

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

 

 

OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE 2015.NOVI SAD 

 

2.3.2015. Novi Sad

 

Kategoriji Omladinki od ukupno 3 prijavljene takičarke

 

1. mesto LEONA ROGIĆ  ( 30.88 bodova)

 

Kategoriji Kadeta A od ukupno 6 prijavljenih devojčica

 

1. mesto MILA ŠKORIĆ    ( 23.05 bodova)

 

4. mesto TEODORA DER     ( 14.56 bodova)

 

5. mesto ANITA KOVAČ     ( 14.26 bodova)

 

6. mesto MINA VRCELJ  ( 13.60 bodova)

 

Kategoriji Kadeta B od ukupno 10 prijavljenih devojčica

 

10. mesto  Jelena Kojić ( 9.16 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

Takmičenje je bodovano kao Prvestvo Vojvodine i postignuti su sledeći rezultati:

 

PRVENSTVO VOJVODINE 2015.NOVI SAD 

 

2.3.2015. Novi Sad

 

Kategoriji Omladinki 

 

1. mesto LEONA ROGIĆ  ( 30.88 bodova)

 

 

Kategoriji Kadetkinja A

 

1. mesto MILA ŠKORIĆ   ( 23.05 bodova)

 

2. mesto TEODORA DER   ( 14.56 bodova)

 

3. mesto ANITA KOVAČ   ( 14.26 bodova)

 

4. mesto MINA VRCELJ ( 13.26 bodova)

 

Kategoriji Kadetkinja B 

 

1. mesto JELENA KOJIĆ  ( 9.16 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

      26th ROZMARING-SPORTORSZÁG TROPHY 2015 BUDAPEST HUNGARY

 

12-15.3.2015. Budimpešta Mađarska

 

Basic Novice A II kategoriji:

 

12.mesto MILA ŠKORIĆ (23.55 bodova)

 

 

Advanced Novice kategoriji:

 

11. mesto LEONA ROGIĆ (68.53 bodova)

 

 

BEOGRADSKI TROFEJ 2015.

 

26-27.3.2015. Beograd

 

Kategoriji mlađih juniorki 

 

1. mesto LEONA ROGIĆ (67.87 bodova)