2013/2014

PRVENSTVO BEOGRADA 2013

 

11.12.2013. Beograd

 

Kategoriji Kadeta A od ukupno 9 prijavljenih devojčica iz Srbije.

 

1. mesto LEONA ROGIĆ (26.53 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

 

NOVI SAD NA LEDU 2013

 

20.12.2013. Novi Sad

 

Kategoriji Kadeta B (dečaci)

 

1. mesto STEFAN ROGIĆ ( 6.26 bodova)

 

 

Kategoriji Kadeta B od ukupno 8 prijavljenih devojčica

 

8. mesto MINA VRCELJ   ( 4.45 bodova)

 

Kategoriji Kadeta A od ukupno 14 prijavljenih devojčica

 

5. mesto LEONA ROGIĆ  ( 20.66 bodova)

 

10. mesto MILA ŠKORIĆ   ( 18.08 bodova)

 

12. mesto TEODORA DER   ( 12.41 bodova)

 

14. mesto ANITA KOVAČ   ( 8.90 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

 

1.SUBOTIČKI KUP - MELODIJE NA LEDU 2013

 

28.12.2013. Subotica

 

Kategoriji Kadeta B (dečaci)

 

1. mesto STEFAN ROGIĆ ( 5.97 bodova)

 

 

Kategoriji Kadeta B od ukupno 7  prijavljenih devojčica

 

6. mesto MINA VRCELJ   ( 8.30 bodova)

 

Kategoriji Kadeta A od ukupno 12 prijavljenih devojčica

 

 

1. mesto LEONA ROGIĆ  ( 25.99 bodova)

 

3. mesto MILA ŠKORIĆ   ( 18.92 bodova)

 

6. mesto ANITA KOVAČ   12.73 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

 

7th EUROPA CUP SKATE HELENA 2014 BEOGRAD

 

23.1.2014. Beograd   Euro Criterium

 

Kategoriji BASIC NOVICE AIII od ukupno 27 prijavljenih devojčica.

 

 6.mesto  LEONA ROGIĆ ( 28.43 bodova)

 

11. mesto MILA ŠKORIĆ ( 21.35 bodova)

 

21. mesto TEODORA DER ( 12.91 bodova)

 

23. mesto ANITA KOVAČ   ( 10.08 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 
 
 

NAPFENY CUP 2013. SZEGED HUNGARY

 

 

8.2.2014. Segedin Mađarska

 

kategoriji CUBS 2003 (dečaci) :

 

1. mesto STEFAN ROGIĆ ( 14.06 bodova)

 

Kategoriji Cubs 2004 (devojčice) :

 

5. mesto MINA VRCELJ   ( 14.05 bodova)

 

 

Kategoriji BASIC NOVICE A:

 

2. mesto LEONA ROGIĆ ( 29.62 boda)

 

4. mesto MILA ŠKORIĆ ( 21.22 bodova)

 

6. mesto TEODORA DER ( 17.88 bodova)

 

7. mesto ANITA KOVAČ   ( 16.30 bodova)

 

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

 

 

OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE 2014.NOVI SAD 

 

28.2.2014. Novi Sad

 

Kategoriji Kadeta B (dečaci)

 

1. mesto STEFAN ROGIĆ ( 9.16 bodova)

 

Kategoriji Kadeta B od ukupno 6 prijavljenih devojčica

 

6. mesto MINA VRCELJ   ( 6.03 bodova)

 

Kategoriji Kadeta A od ukupno 14 prijavljenih devojčica

 

1. mesto LEONA ROGIĆ  ( 31.13 bodova)

 

9. mesto MILA ŠKORIĆ   ( 18.18 bodova)

 

11. mesto TEODORA DER   ( 17.00 bodova)

 

12. mesto ANITA KOVAČ   ( 14.96 bodova)

 

Kategoriji Inerpretacije C od ukupno 5 prijavljenih devojčica

 

4. mesto Jelena Kojić

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

Takmičenje je bodovano kao Prvestvo Vojvodine i postignuti su sledeći rezultati:

 

PRVENSTVO VOJVODINE 2014.NOVI SAD 

 

28.2.2014. Novi Sad

 

Kategoriji Kadeta B (dečaci)

1. mesto STEFAN ROGIĆ 

 

Kategoriji Kadetkinja B 

1. mesto MINA VRCELJ   ( 6.03 bodova)

 

Kategoriji Kadeta A

1. mesto LEONA ROGIĆ  ( 31.13 bodova)

5. mesto MILA ŠKORIĆ   ( 18.18 bodova)

6. mesto TEODORA DER   ( 17.00 bodova)

7. mesto ANITA KOVAČ   ( 14.96 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

 

25th ROZMARING-SPORTORSZÁG TROPHY 2014 BUDAPEST HUNGARY

 

6-9.2.2013 Budimpešta Mađarska

 

Basic Novice A III kategoriji:

 

6. mesto LEONA ROGIĆ (33.26 bodova)

20.mesto MILA ŠKORIĆ (21.51 bodova)

 

 
 

TROFEJ BEOGRADA 2014

 

30.3.2014. Beograd

 

Kategoriji Kadeta A od ukupno 11 prijavljenih takmičarki.

 

1. mesto LEONA ROGIĆ (29.00 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić

 

 

AVAS CUP 2014. MISKOLC HUNGARY

 

 

13.4.2014. Miškolc Mađarska

 

Kategoriji BASIC NOVICE A2:

 

5. mesto LEONA ROGIĆ ( 29.62 boda)