2012/2013

5TH TIRNAVIA EDEA ICE CUP 2012 TRNAVA SLOVAKIA

 

U Kategoriji juvenile od ukupno 43 takmičarki:

 

34.mesto  LEONA ROGIĆ (19.55 bodova)

        

Nastupili kao jedini klub iz Srbije. Uspeh je time veći znajući za činjenicu da Subotica nema formiranu ledenu ploču i da je održano samo nekoliko sati treninga na građanstvu u Segedinu, Mađarska.

 

SKATE CELJE EUROPEAN CRITERIUM 2012/2013. CELJE SLOVENIA

 

U Kategoriji Basic novices A (SPRINGS)od ukupno 33 devojčice:

 

16.mesto LEONA ROGIĆ (20.20 bodova

 

 

PRVENSTVO BEOGRADA 2012

 

11.12.2012. Beograd

 

U Kategoriji Kadeta B od ukupno 13 prijavljenih devojčica iz Srbije.

 

3. mesto LEONA ROGIĆ (20.88 bodova)

 

9. mesto MILA ŠKORIĆ (14.60 bodova)

 

 

NOVI SAD NA LEDU 2012

 

21.12.2012. Novi Sad

 

U Kategoriji Kadeta B (dečaci)

 

1. mesto STEFAN ROGIĆ ( 8.43 bodova)

 

 

U Kategoriji Kadeta B od ukupno 9 prijavljenih devojčica

 

1. mesto LEONA ROGIĆ  ( 24.01 bodova)

 

2. mesto ISIDORA KULIĆ   ( 18.78 bodova)

 

3. mesto MILA ŠKORIĆ   ( 13.70 bodova)

 

4. mesto TEODORA DER   ( 13.43 bodova)

 

6. mesto ANITA KOVAČ   ( 10.45 bodova)

 

Treneri na takmičenju: Maša Stantić

 

 

NEW YEARS CUP 2013 BRATISLAVA SLOVAKIA

 

3.1.2013. Bratislava

 

U Kategoriji juvenile od ukupno 30 takmičarki:

 

11.mesto  LEONA ROGIĆ ( 23.68 bodova)

 

Nastupili kao jedini klub iz Srbije.

 

 

6th EUROPA CUP SKATE HELENA 2013 BEOGRAD

 

23.1.2013. Beograd   Euro Criterium

 

U Kategoriji CUBS 2003 od ukupno 30 prijavljenih devojčica.

 

15. mesto MILA ŠKORIĆ ( 16.59 bodova)

 

23. mesto TEODORA DER ( 11.56 bodova)

 

25. mesto ANITA KOVAČ   ( 10.84 bodova)

 

23.1.2013. Beograd

 

U Basic Novice A (Springs) Girls 2002 od ukupno 27 prijavljenih takmičarki:

 

11.mesto  LEONA ROGIĆ ( 21.27 bodova)

 

 

 

NAPFENY CUP 2013. SZEGED HUNGARY

 

 

26.1.2013 Segedin Mađarska

 

U CUBS 2002 kategoriji:

 

1.mesto LEONA ROGIĆ (19.18 bodova)

 

2.mesto ISIDORA KULIĆ (15.02 bodova)

 

U CUBS 2003  kategoriji:

 

3. mesto MILA ŠKORIĆ ( 14.58 bodova)

 

5. mesto TEODORA DER ( 12.32 bodova)

 

6. mesto ANITA KOVAČ   ( 10.44 bodova)

 

U kategoriji CUBS 2004 (dečaci):

 

1. mesto STEFAN ROGIĆ ( 10.21 bodova)

 

 

 

 

24th ROZMARING-SPORTORSZÁG TROPHY 2013 BUDAPEST HUNGARY

 

 

7-9.2.2013 Budimpešta Mađarska

 

U Basic Novice A (Springs) Girls 2002 kategoriji:

 

11.mesto LEONA ROGIĆ (23.10 bodova)

 

 

U kategoriji INTERPRETATIV A :

 

11. mesto ISIDORA KULIĆ

 

 

 

 

2013. MŰKORCSOLYA KOROSZTÁLYOS NYILT VIDÉKBAJNOKSÁG DEBRECEN HUNGARY

OTVORENO REGIONALNO PRVENSTVO U DEBRECINU, MAĐARSKA

 

23.2.2013 Debrecin Mađarska

 

U CUBS 2002 kategoriji:

 

2.mesto LEONA ROGIĆ (25.46 bodova)

 

 

 

OTVORENO PRVENSTVO VOJVODINE 2013

 

1.3.2013. Novi Sad

 

U Kategoriji Kadeta B (dečaci)

 

1. mesto STEFAN ROGIĆ ( 4.20 bodova)

 

 

U Kategoriji Kadeta B od ukupno 7 prijavljenih devojčica

 

1. mesto LEONA ROGIĆ  ( 22.43 bodova)

 

2. mesto ISIDORA KULIĆ   ( 16.70 bodova)

 

3. mesto ANITA KOVAČ ( 11.50 bodova)

 

4. mesto TEODORA DER   ( 10.88 bodova)

 

6. mesto MINA VRCELJ  ( 2.83 bodova)

 

 

U Kategoriji Kadeta A od ukupno 5 prijavljenih devojčica

 

4. mesto ELIE ALEKSANDRA ESPERANZA  ( 11.11 bodova)

 

Treneri na takmičenju: Maša Stantić

 

 BEOGRADSKI TROFEJ 2013.

 

6.4.2013. Beograd

 

U Kategoriji Kadeta B od ukupno 13 devojčica iz Srbije.

 

4. mesto LEONA ROGIĆ (21.24 bodova)

 

11. mesto MILA ŠKORIĆ (15.37 bodova)

 

Trener na takmičenju: Maša Stantić